Jak se stanu zákazníkem

ZMĚNA DODAVATELE

Trh se zemním plynem je plně liberalizovaný, všichni zákazníci tak mají možnost využít volbu svého dodavatele a ovlivnit si tak výraznou část svých nákladů. Doba změny dodavatele je závislá na předchozím smluvním vztahu zákazníka, nejčastěji trvá 3 měsíce.

Při změně dodavatele nedochází k žádným technickým zásahům, či výměně plynoměru. Tyto služby nadále zajištuje distributor. Jediný rozdíl je tedy v tom, že zaplatíte méně za kvalitnější služby.

A-PLUS Energie obchodní, a.s. vyřizuje kompletní agendu spojenou se změnou za zákazníka zdarma, včetně ukončení předcházejícího smluvního vztahu.

Stačí nás tedy pouze kontaktovat a o všechno se postaráme.

STĚHOVÁNÍ - ZMĚNA DODAVATELE SE ZMĚNOU ZÁKAZNÍKA

V případě, že se stěhujete a potřebujete odběr přepsat z původního odběratele na sebe nebo Vaši společnost, postaráme se o celý proces a administrativu za Vás i původního odběratele. Tomu ukončíme smlouvu se stávajícím dodavatelem a Vám zajistíme Smlouvu o připojení k distribuční soustavě (SOP) a odběr od nás může začít.

Nedochází k žádným technickým zásahům, či výměně plynoměru. Tyto služby nadále zajištuje distributor.

Potřebujete zajistit přepis odběrného místa bez starostí? Kontaktujte nás.

NOVÉ PŘIPOJENÍ

At už se jedná o zcela nové připojení na vybudované přípojce, kde bude plynoměr osazen poprvé, nebo o připojení, kde již dříve plynoměr osazen byl, vyřídíme za Vás Smlouvu o připojení k distribuční soustavě (SOP) a zajistíme montáž plynoměru.

Kontaktujte nás pro montáž plynoměru.